Kilitli Kalan Asiklar

Haberin Linki – Cinsel ilişki sırasında kilitli kalan çift sedye üstünde hastaneye taşındı

Su falan dokseydiniz abi 🙁 Dusman gotune rezillik valla.

“Cinsel ilişki sırasında kilitli kalan çift sedye üstünde hastaneye taşındı
Kenya’da bir kadın, otelde erkek arkadaşı ile cinsel ilişkiye girdiği sırada vajinusmus (kadınlarda görülen cinsel işlev problemi) nedeniyle nadir görülecek bir kaza yaşadı. Adamın cinsel organı, kadının cinsel organının içinde sıkışıp kaldı. Sedye üstünde hastaneye kaldırılan çiftin görüntüleri kameraya yansıdı.

Çift otel odasında cinsel ilişkiye girdikleri sırada, erkeğin kadından ayrılamadığının farkına vardı. Acı içinde kalan kadın yardım çığlıkları atmaya başladı. Otel görevlilerinin yardımına geldiği çiftin üstüne yatak örtüsü atıldıktan sonra tahta bir sedyeye bindirilip hastaneye kaldırıldılar. Bu sırada etrafta toplanan kalabalık şaşkın bakışlar arasında çiftin hastaneye kaldırılmasını izledi. Sedyedeki kadının utancından yüzünü kapadığı görüldü.

Hastane yetkilileri çiftin kimliği hakkında bilgi vermedi. Yerel kaynaklar ise aldatan kadının kocasının, karısını yakalamak için vajina spazmına sebep olan bir ilaç kullandığını iddia etti.

Vajinismus, kadınlarda görülen cinsel bir işlev problemidir. Vajina girişini çevreleyen pelvis kaslarının istem dışı kasılarak cinsel birleşmede acı ve ağrıya neden olması veya bu sebeple cinsel birleşmenin hiç gerçekleşememesi şeklinde tanımlanmaktadır. “

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.